Apartmán - Slatine Ciovo

Ahoj přátelé!

Hledáte dokonalou letní dovolenou u moře? Mám pro vás skvělou nabídku! Pronajmu klimatizovaný apartmán o rozloze 50 m2, který se nachází ve vesničce Slatine na ostrově Ciovo (spojuje pevninu dvěma mosty).

Apartmán disponuje prostorným obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyní. V kuchyni najdete varnou sklokeramickou desku, troubu, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem a varnou konvici. Veškeré vybavení v kuchyni – talíře, sklenice a příbory jsou samozřejmostí. 

Apartmán se nachází pouhých 200 metrů od pláže!

Takže si budete moci snadno užít sluneční paprsky a krásný pobyt u moře.

Nabízíme pronájem prostorného apartmánu s jednou ložnicí, který pojme až 4 osoby. Apartmán je vybaven novým nábytkem a nabízí veškeré pohodlí pro váš pobyt. Před apartmánem se nachází krásně zařízená venkovní terasa s posezením, včetně stolu se slunečníkem a  solární sprchou. Můžete si zde užít grilování nebo relaxovat v soukromém prostoru obklopeném olivovými háji.

Apartmán se nachází jen kousek od centra městečka (200 m), kde najdete restaurace, obchody, pekárny a zmrzlinové stánky. Také je blízko dlouhé oblázkové pláže (200 m), kterou si budete moct užít během svých dovolených.

Vesnice Slatine je ideálním místem pro relaxaci i aktivní dovolenou. Okolí nabídne široké spektrum aktivity jako jsou turistika nebo cyklistika po malebném pobřeží čížovských pláží nebo prozkoumávání okolních historických památek.

Pokud máte chuť poznat okolní historická města, Trogir je autem dostupné za 15 minut jizdy a Split za 35 minut jizdy autem. Letiště u Trogiru pak lecky dosahtelnost cca16min.

 
 

 

 
 

Ceník

mimo sezónu

80,- EURO / NOC

v sezóně

100,- EURO / NOC

Gelerie apartmánu

Kontakt