Co o mně říkají zákazníci

Velmi dobrá spolupráce. Webové stránky byly vytvořeny přesně podle mých představ. Nastavení obchodu funguje přesně jak má být. Vytvoření jednoduchým manuálů pro práci s e-shopem. Online konzultace při kterých mi bylo vše vysvětleno.

Spolupráce s Davidem byla a je přesně dle mých přestav. Vždy se spolu domluvíme na postupu řešení. Je to již dlouholetá spolupráci při tvorbě reklamních předmětů.

Doporučuji pana Davida Duba na tvorbu webových stránek. Jeho předností je individuální přístup,  maximální a profesionální úsilí,  nápaditost, se kterou umí nadchnout. Dále bych vyzdvihla jeho okamžité řešení problémů a změn za chodu webových stránek, pravidelnou správu a aktualizací webu. Za knedlíkarnu Milovice mu mnohokrát děkuji.

Proč si vybrat https://webovkyjinak.cz ?

 

Potřeboval jsem udělat webové stránky. Měl jsem představu, jak budou vypadat, jak budou komunikovat, jaké fotky použiji, jakou budou mít barvu, členění a podobně.

Oslovil jsem tedy Davida, zda by moje stránky podle mojí představy udělal.

David přijel a pozorně mě vyslechl, ptal se na představy, účel, koho chci oslovit, nechal si poslat fotky, povídání které jsem měl připravené na webovky a spousty dalšího.

Navrhl, že pár obrázků nafotí sám. Tak se i stalo.

Po krátké době poslal náhled, jak budou vypadat moje webové stránky.

A všechno bylo jinak…, fotky byly jiné…, barva byla jiná…, struktura byla jiná…, všechno bylo jinak…, ALE přestože všechno bylo jinak, bylo to o 100% lepší, než jsem doufal.

Všechno do sebe zapadalo, komunikace, barva, struktura, fotky, přesměrování…, byl jsem a jsem spokojen.

Mám webovky, které konkurence nemá, které podle ohlasů oslovují, přesně mě vyjadřují, které fungují, které mně zákazníky přináší, mám webovky které jsou jiné.

A to není všechno.

David navrhnul logo, podílel se na tvorbě vizitek, když jsem potřeboval upravit stránky, okamžitě reagoval. Spolupráce tím nekončí.

 

Proč si tedy vybrat Davida? Protože všechno bude jinak…